Webfejlesztő

hp-logo-160x160

WEBFEJLESZTŐ (komplex ügyviteli rendszer, Java, Ruby, AngularJS)

OOP – RUBY – RUBY ON RAILS – JAVA – ANGULAR JS – LINUX – SQL – HTML – XML – CSS – JAVASCRIPT

Egyedülálló szolgáltatást nyújtó szoftverfejlesztő cég csapatába keresünk objektumorientált fejlesztési tudással rendelkező, összetett megoldásokkal szívesen foglalkozó szakembert – junior szintre.

Partnerünk egy magyar tulajdonú, a piacon egyedi szolgáltatást kínáló üzleti tanácsadó és szoftverfejlesztő cég. Modulárisan működő elektronikus támogató rendszerüket kifejlesztve képesek a behajtáshoz kapcsolódó jogi eljárások teljes folyamatának lebonyolítására, szoftveres lefedésére, kiváltva és jelentősen hatékonyabbá téve ezzel a korábbi papíralapú ügyintézést. Munkájukat széles körű jogi és számviteli tudással rendelkező szakemberek is támogatják. Ügyfeleik között találhatók hazai pénzintézetek, bankok, nagyvállalatok.

Olyan junior szakember számára lehet testhezálló a lehetőség, aki rendelkezik objektumorientált programozási tudással/tapasztalattal (lehet ez C#, Java, PHP), ismeri, vagy szívesen megtanulná a Ruby on Rails-t és/vagy AngularJS-t, és otthonosan mozog Linux környezetben. Emellett szeretne egy fiatal, családias hangulatú környezetben, összeszokott profi csapatban, egy Magyarországon egyedülállónak számító, új megoldásokat bátran alkalmazó, komplex rendszeren dolgozni.

Junior szint esetén mentor szakember biztosítja a betanulást, az ismeretek elsajátítását, és továbbfejlesztését.

A leendő kolléga feladatai:

  • Back-end és/vagy front-end fejlesztés (annak függvényében, hogy kinek mi a preferenciája, erőssége)
  • Különböző Ruby on Rails és AngularJS alkalmazások, Java komponensek fejlesztése: a meglévő rendszer továbbfejlesztése, egyedi igények, alkalmazások elkészítése
  • Az alkalmazások és a hozzájuk kapcsolódó, de egyenként elkülönülő adatbázisok folyamatos szinkronizálása
  • Külső és belső partnerekhez kapcsolódó jogosultságkezelési feladatok
  • A megoldás professzionális hozzáillesztése az ügyfelek rendszereihez
  • Digitális aláíráshoz kapcsolódó megoldások megvalósítása
  • A munka során felvetődő problémák gyors és kreatív kezelése

Elvárások:

  • OOP fejlesztési tudás/tapasztalat
  • Legalább egy objektum orientált programozási nyelv magabiztos ismerete
  • LINUX, SQL tudás
  • Webes technológiákban való jártasság
  • Gyors tanulási készség
  • Fogékonyság új technológiákra és új ismeretek elsajátítására

Előnyt jelent:

  • Ruby nyelv és Ruby on Rails keretrendszer ismerete
  • AngularJS ismerete
  • HTML, XML és CSS, Javascript ismeret
  • Verziókövető rendszer ismerete (pl. Git, Github, SVN)
  • Befejezett szakirányú és/vagy felsőfokú informatikai végzettség

Amit kínálnak:

  • Folyamatosan fejlődő, bővülő, stabil cég
  • Jó hangulatú, fiatal, dinamikus csapat
  • Kreatív projektek és termékek fejlesztése
  • Komoly szakmai fejlődési lehetőség
  • Összetett rendszerek fejlesztése nagy presztízsű ügyfelek számára (bankok, nagyvállalatok)
  • Kellemes munkakörnyezet elegáns irodában
  • Hosszú távú lehetőség
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helyszíne:

Budapest; XIII. kerület

Érdeklődni és jelentkezni a kornelia.rada@humanpriority.hu e-mail címen, illetve a www.humanpriority.hu weboldalon lehet.