Vevőszolgálati asszisztens-logisztikai ügyintéző

elektro-profi-160x160

Kerület: X.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
Elvárt végzettség: Érettségi +OKJ  vagy felsőfokú végzettség

Munkakör megnevezése: Vevőszolgálati asszisztens / logisztikai ügyintéző

Cégnév: Elektro Profi Kft

Dinamikusan fejlődő csapatunk bővítése céljából keresünk vevőszolgálati feladatokra olyan kollégát vagy kolléganőt, aki önállóan, precízen, gyorsan és megbízhatóan képes a rá bízott feladatokat megoldani és értékesítő kollégáink segítségére lenni a háttér logisztikai ügyintézésben,  adminisztrációban és a vevőkkel történő egyeztetésben is.
Cégünk 25 éves! Mi hosszútávra tervezünk!
A munkavégzés helye Budapest, tömegközlekedéssel jól megközelíthető helyen vagyunk és akár azonnali kezdési lehetőséget tudunk biztosítani, teljes munkaidőben.
A munkakör betöltéséhez előnyt jelent a felsőfokú végzettség és a nyelvtudás, elsősorban az angol/német nyelv és gyors- és gépírás tudás. Amit nyújtunk hosszútávú munkalehetőség, megbízható munkahely, sokszínű feladat!
Jelentkezni fényképes önéletrajz és bérigény megjelölésével a hrk@elektroprofi.hu e-mail címen lehet.