Tapasztalt könyvelő

pwc_logo_facebook_160x160

tapasztalt-konyvelo

Csatlakozz hozzánk Te is, amennyiben:

  • Olyan karrierlehetőséget keresel, ahol alkalmad nyílik a gyors fejlődésre;
  • Stabil hátterű multinacionális vállalatnál képzeled el hosszú távon a pályádat;
  • Van tapasztalatod teljes körű könyvelésben és szívesen foglalkoznál multinacionális ügyfelekkel;
  • Munkádért versenyképes javadalmazásban szeretnél részesülni.

Feladatok, amelyek várnak rád:

  • Vevő/Szállító számlák rögzítése, könyvelése;
  • Vevő/Szállítói törzsadatok karbantartása;
  • Tárgyi eszközök könyvelése;
  • Vegyes könyvelések, Expense reportok könyvelése, Bankkivonatok, házipénztár mozgások könyvelése;
  • Aktív részvétel a havi zárásban (elhatárolások, átértékelések, átsorolások könyvelése, havi riportok (KSH, MNB, egyéb management report) elkészítése);
  • Aktív részvétel HIPA, TAO, ÁFA, innovációs járulék kalkuláció elkészítésében – Adóbevallások elkészítésében (TAO, HIPA, Reklámadó, ÁFA);
  • Aktív részvétel év végi beszámoló elkészítésében, év végi egyeztetések elvégzése, év végi audit anyagok előkészítése;
  • Adóhatósági ellenőrzésben való részvétel, szükséges dokumentumok előkészítése;
  • Gyakornokok, asszisztensek munkájának ellenőrzése, koordinálása.

Várjuk a Te jelentkezésedet is, amennyiben:

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel gazdasági területen;
  • 5-10 év könyvelési tapasztalattal rendelkezel;
  • Kedveled az önálló munkát;
  • Kiválóan kommunikálsz és fogalmazol magyar és angol nyelven egyaránt (német nyelvtudás előnyt jelent);
  • Magabiztosan kezeled az MS Office alkalmazásokat, elsősorban az Excelt;
  • Előnyt jelenthet: Microsoft Navision tapasztalat, IFRS/USGAAP tapasztalat

www.pwc.com/hu/karrier