Tanácsadó

pwc_logo_facebook_160x160

tanacsado

Csatlakozz hozzánk Te is, amennyiben:

  • egy fiatal és dinamikus csapat tagjaként szeretnél értéket teremteni ügyfeleinknek;
  • olyan karrierlehetőséget keresel, ahol alkalmad nyílik a gyors fejlődésre;
  • stabil hátterű multinacionális vállalatnál képzeled el hosszú távon a pályádat;
  • munkádért versenyképes javadalmazásban szeretnél részesülni.

Feladatok, amelyek várnak rád:

  • Teljes körű tanácsadás elsősorban vámmal kapcsolatos ügyekben:
  • Származással, szabadkereskedelmi megállapodással kapcsolatos tanácsadás;
  • Termékek helyes – vám, áfa, jövedéki adó, népegészségügyi termékadó és egyéb közvetett adó szempontú – tarifális besorolásával kapcsolatos tanácsadás;
  • Vámhatósági szakvélemények és Kötelező (tarifális és származási) Felvilágosítások megszerzése;
  • Vámjogszabályok értelmezésével kapcsolatos tanácsadás;
  • Vámhatósági ellenőrzések és jogorvoslati eljárások során történő képviselet;
  • Minisztériumi és vámhatósági állásfoglalások elkészítése;
  • Jogorvoslati eljárásokban történő közreműködés;
  • Jövedéki adóval és környezetvédelmi termékdíjjal kapcsolatos tanácsadás;
  • Kapcsolat kialakítása, fenntartása és bővítése az ügyfelekkel, valamint az illetékes hatóságokkal.

Várjuk a Te jelentkezésedet is, amennyiben:

  • felsőfokú végzettséggel rendelkezel;
  • van már 1-2 éves releváns szakmai tapasztalatod (vám, jövedéki adó és/vagy termékdíj szakterületen);
  • szóban és írásban is magabiztosan kommunikálsz angolul (a német nyelvtudás előnyt jelent);
  • felhasználó szintű MS Excel ismerettel rendelkezel;
  • kedveled a multinacionális valamint multikulturális munkakörnyezetet, és szívesen dolgozol csapatban.

www.pwc.com/hu/karrier