Raktárkezelő

bkv

A BKV Vasúti Járműjavító Kft. a BKV Zrt. 100%-os tulajdonú leányvállalata. Társaságunk villamosok, buszok, elővárosi és metrójárművek, azok fődarabjainak és az ezekhez kapcsolódó speciális alkatrészek javításával, gyártásával foglalkozik.

BKV Vasúti Járműjavító Kft.

munkatársat keres Raktárkezelő munkakörbe.

Feladatok:

  • raktári áruátvétel és kiadás, (beszerzett anyagok mennyiségi-minőségi átvétele)
  • anyagmozgatás (áru elhelyezése a raktárban),
  • műhely által beszolgáltatott (gyártott, bontott) anyagok mennyiségi átvétele,
  • vételezett anyagok bizonylat alapján történő összekészítése, kiadása, kikönyvelés vonalkódos rendszerrel,
  • bizonylatok aláíratása, rendben tartása,
  • raktárkészlet rendszeres ellenőrzése.

Elvárások:

  • szakirányú végzettség,
  • minimum 1 év hasonló munkakörben szerezett tapasztalat,
  • targoncavezetői jogosítvány,
  • Microsoft Excel és Word felhasználó szintű ismerete,
  • fizikailag terhelhető, precíz, pontos, gyors munkavégzés,
  • logikus gondolkodású, jó problémamegoldó képesség.

Előnyt jelent:

  • logisztikai irányú felsőfokú szakképesítés,
  • angol vagy német nyelvtudás,
  • SAP-s ismeretek.

Munkavégzés helye:      1106 Budapest, Fehér út 1/b.

Jelentkezés:                    human@vjsz.hu e-mail címre
megküldött fényképes önéletrajzzal.