Raktári adminisztrátor

ghibli_logo_160x160

ghiblis-headerSzenvedélyünk a logisztika.

Felkapjuk, tároljuk, csomagoljuk, szervezzük, elvisszük, elhozzuk.
Mint a sivatagi szél, hiszen mi mindig célba érünk.
Fontos nekünk, hogy Te azt a feladatot végezd, amiben igazán jó vagy.
Fontosak Neked a változatos feladatok? Önállóan és gyorsan dolgozol?
Csatlakozz hozzánk most

Raktári adminisztrátor pozícióban

Az alábbi feladataid lesznek:

  • A raktári nyilvántartás naprakész vezetése, a készletmozgások folyamatos rögzítése
  • A megbízók folyamatos tájékoztatása, információk átadása a készletmozgással kapcsolatban
  • Kapcsolattartás a raktár vezetőjével, és a raktári nyilvántartás felelősével

A pozíció betöltéséhez rendelkezned kell:

  • Középfokú végzettséggel
  • Jó kommunikációs készséggel
  • Angol középfokú nyelvtudással
  • Magabiztos számítógépes felhasználói szintű ismeretekkel

Amit emellett elvárunk:

  • Felelősségteljes, precíz munkavégzés, megbízhatóság

Ami előnyt jelent:

  • Raktári nyilvántartás terén szerzett szakmai tapasztalat

Amit cserébe kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • képzés, fejlődés lehetősége
  • stabil szakmai háttér
  • jó csapat

Önéletrajzodat a palyazat@ghibli.hu címre várjuk bérigény megjelöléssel „raktári adminisztráció” jeligével.