Pénzügyi munkatárs gyakornok

soter-allasajanlat-kep-120x160

PÉNZÜGYI MUNKATÁRS gyakornokokat keresünk azonnali kezdéssel!

1991 óta vagyunk jelen a piacon, a legnagyobb OKJ-s képzők között tartanak minket számon. Az OKJ-s képzések mellett intézménycsoportunk tréningekkel, informatikai képzésekkel és nyelvoktatással is foglalkozik. Nálunk megtapasztalhatod, mit jelent a piaci igények feltérképezése és az erre való gyors reagálás a képzések tekintetében.

Az alábbi weboldalon tudsz tájékozódni a különböző képzésekről, amelyeket szervezünk: www.soterline.hu.

Facebookon is megtalálsz minket: Soter-Line Oktatási Központ

Közreműködés az alábbi feladatok ellátása során:

  • Pénzügyi tranzakciós folyamatok nyomon követese
  • Pénzmozgások adminisztrációja
  • Könyvelés előkészítésében való segítségnyújtás
  • Pénzügyi riportok elkészítése
  • Eltérések okainak kivizsgálása, dokumentálása
  • Rendszeres jelentések elkészítésében való részvétel
  • Szállítói és vevőszámlák kezelése
  • Számlaiktatás
  • Pénzügy osztály munkájának segítése

Elvárások:

  • Felhasználói szintű IT ismeretek (irodai alkalmazások és pénzügyi szoftver használata)
  • Kreativitás, kezdeményezőkészség, magabiztosság és önálló munkavégzés
  • Kiváló kapcsolatteremtő készség (szóban és írásban)
  • Pozitív hozzáállás
  • Erős problémamegoldó készség, pro aktivitás
  • Pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Kiváló munkavégzési körülmények fiatal, dinamikus csapatban
  • Tapasztalatszerzés, tanulási-, fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

Soter-Line Oktatási, Továbbképző és Szolgáltató Kft. 1073 Budapest, Erzsébet krt. 7.

Fényképes önéletrajzokat és jelentkezéseket az alábbi elérhetőségre várjuk: nagy.judit@soterline.hu