Pénzügyi asszisztens

pwc_logo_facebook_160x160

penz-asszisztens

Csatlakozz hozzánk Te is, amennyiben:

  • Valódi szakmai feladatok elvégzésére vágysz;
  • Olyan környezetet keresel, ahol alkalmad nyílik gyors és széleskörű fejlődésre;
  • Szeretnél inspiráló, multinacionális környezetben, fiatalos csapatban dolgozni;
  • Munkádért versenyképes fizetésben szeretnél részesülni.

Feladatok, amelyek várnak rád:

  • Aktív részvétel tréningek és tanácsadói projektek számlázási folyamatban;
  • Ehhez kapcsolódó adminisztratív feladatok, elektronikus és papír alapú dokumentációk kezelése;
  • Különböző pénzügyi és egyéb üzleti nyilvántartások ellenőrzése, aktualizálása, valamint esetleges javítása;
  • Pénzügyi riportok készítése, időszaki jelentések támogatása;
  • Kockázatkezelési folyamatok támogatása;
  • Managerek napi feladatainak támogatása;
  • Üzletfejlesztési lehetőségek adminisztrációs támogatása.

Várjuk a Te jelentkezésedet is, amennyiben:

  • Szívesen foglalkozol adminisztrációval, illetve napi folyamatok pénzügyi támogatásával;
  • Magabiztos Microsoft Office (Excel, Word) tudással rendelkezel;
  • Kiválóan kommunikálsz angol és magyar nyelven egyaránt;
  • Nem jelent gondot számodra, ha priorizálnod kell; az idődet hatékonyan be tudod osztani;
  • Szívesen végzel olyan feladatot, ami pontosságot és precizitást igényel,
  • Hasonló területen szerzett korábbi tapasztalat (1-2 év), valamint felsőfokú végzettség előnyt jelent.

www.pwc.com/hu/karrier