Online-marketing munkatárs

soter-allasajanlat-kep-120x160

SOTER-LINE OKTATÁSI KÖZPONT

A főváros szívében, 28 éves múlttal rendelkező oktatási intézménycsoport  online-marketing munkatársat keres.

Feladatok:

  • Marketing akcióterv elkészítése, végrehajtása
  • Online marketing eszközök használata (Google Adwords, Facebook, hírlevél, folyamatos web frissítés, stb.)
  • Promóciós és kommunikációs feladatok
  • Grafikai ismeret, jó szövegírási készség előnyt jelent.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség.
  • Néhány év releváns tapasztalat.
  • B2B és B2C kommunikációs, promóciós tapasztalat, különös tekintettel a social media és az egyéb internetes felületekben való jártasságra.
  • Kreativitás, kezdeményezőkészség, magabiztosság és önálló munkavégzés.
  • Kiváló kapcsolatteremtő készség, pozitív hozzáállás.
  • Erős probléma megoldó készség, pro aktivitás.

Amit kínálunk:

  • Biztos főállású munkahely hosszú távon
  • Kiváló munkavégzési körülmények fiatal, dinamikus csapatban

2-3 év szakmai tapasztalat szükséges

Munkavégzés helye:

1073 Budapest, Erzsébet krt. 7.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az ella@soterline.hu e-mail címre.