Állásajánlat oktatásszervező gyakornok pozíció betöltésére

soter-allasajanlat-kep-120x160

OKTATÁSSZERVEZŐ gyakornokokat keresünk azonnali kezdéssel!

1991 óta vagyunk jelen a piacon, a legnagyobb OKJ-s képzők között tartanak minket számon. Az OKJ-s képzések mellett intézménycsoportunk tréningekkel, informatikai képzésekkel és nyelvoktatással is foglalkozik. Nálunk megtapasztalhatod, mit jelent a piaci igények feltérképezése és az erre való gyors reagálás a képzések tekintetében.

Az alábbi weboldalon tudsz tájékozódni a különböző képzésekről, amelyeket szervezünk: www.soterline.hu.

Facebookon is megtalálsz minket: Soter-Line Oktatási Központ

Feladatok:

  • oktatásszervezők támogatása az adminisztrációs feladatok ellátása során
  • képzésekkel kapcsolatos adatnyilvántartások vezetése, aktualizálása
  • vizsgákkal kapcsolatos adminisztrációs feladatok segítése
  • beérkezett számlák kezelése, közreműködés a feldolgozásukban
  • képzésekkel kapcsolatos tájékoztatás nyújtása telefonon/személyesen az érdeklődők részére
  • szakmai folyamatok támogatása, álltalános asszisztencia

Elvárás:

  • ügyfélközpontú, eredményorientált szemlélet
  • megbízhatóság
  • kreativitás, kezdeményezőkészség, magabiztosság és önálló munkavégzés
  • felhasználói szintű IT ismeretek (irodai alkalmazások és egyedi ügyviteli szoftver használata)
  • pontos, precíz munkavégzés
  • Kiváló kapcsolatteremtő készség szóban és írásban
  • jó kommunikációs képesség szóban és írásban

Amit kínálunk:

  • Kiváló munkavégzési körülmények fiatal, dinamikus csapatban
  • Tapasztalatszerzés, tanulási-, fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

Soter-Line Oktatási, Továbbképző és Szolgáltató Kft. 1073 Budapest, Erzsébet krt. 7.

Amennyiben érdekli az állásajánlat, fényképes önéletrajzát és jelentkezését az alábbi elérhetőségre várjuk: nagy.judit@soterline.hu