Műszaki ügyintéző

elektro-profi-160x160

Az Elektro Profi Kereskedelmi Kft. több mint 25 éve a magyarországi épületvillamossági piac egyik meghatározó szereplője. Cégünk épület villanyszerelési és világítástechnikai anyagok forgalmazásával foglalkozó, országos üzlethálózattal rendelkező cég.Budapesti irodánkba Műszaki ügyintézőt keresünk.  Számunkra a legfontosabbak a magasan kvalifikált munkatársaink és a minőség iránti elkötelezettségünk. Dinamikusan fejlődő csapatunk bővítése céljából keresünk  műszaki ügyintézői feladatokra olyan kollégát ,aki önállóan, precízen ,gyorsan és megbízhatóan képes a rá bízott feladatokat megoldani és értékesítő kollégáink segítségére lenni a háttér ügyintézésben , adminisztrációban és a vevőkkel történő egyeztetésben is. Cégünk 25 éves! Mi hosszútávra tervezünk!

Főbb feladatok, munkák:

  • Vevői kérdések, árajánlatkérések megválaszolása, (villanyszerelési, világítástechnikai termékek tekintetében) Árajánlatok készítése, kiváltások, termék javaslatok, műszaki tanácsadás,
  • megrendelések feldolgozása, azok visszaigazolása beszerzések elindítása, a rendelések nyomon követése, kiszállítás egyeztetése, intézése, adatok rögzítése, nyomon követése a vállalatirányítási rendszerben, számlázás
  • Kapcsolattartás és szervezési feladatok ellátása kollégákkal és külsős partnerekkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum érettségi bizonyítvány, szakirányú végzettség (műszaki technikusi vagy felsőfokú villamosmérnök végzettség előnyt jelent)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (főként MS-Office)
  • Jó kommunikációs képesség, proaktív, dinamikus személyiség
  • Csapatmunkára való képesség
  • Gyors, logikus, feladatmegoldó gondolkodásmód
  • Folyamat- és vevőközpontú, értékesítői szemlélet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • angol vagy német nyelvtudás
  • műszaki, logisztikai ügyintézésben, hasonló munkakörben szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • utazási költségtérítés
  • Cafeteria
  • kellemes munkakörnyezet
  • mobiltelefon céges előfizetéssel
  • sokszínű, érdekes feladat
  • hosszú távú munkalehetőség
  • stabil, megbízható munkahely,
  • tömegközlekedéssel jól megközelíthető helyen vagyunk
  • azonnali kezdési lehetőséget tudunk biztosítani,
  • teljes munkaidőben.

Munkavégzés helye:

1148, Budapest Fogarasi út 2-6 út 2-6.. Budapest

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelölésével a hrk@elektroprofi.hu e-mail címen lehet.