Műszaki Rajzoló

plan31

A PLAN31 Kft egy vasbeton szerkezettervezéssel foglalkozó Budapesti mérnökiroda, csapatának bővítésére munkatársat keres

munkakörbe.

Rólunk:

Statikus Irodánk magas szakmai tudással és 25 év gyakorlattal rendelkezik. Előregyártott és monolit vasbeton szerkezetek tervezésével foglalkozunk. Fő profilként  Ipari épületek, Logisztikai és Raktárépületek, Irodaházak, Sportlétesítmények és Bevásárlóközpontok tervezésével foglalkozunk. Csapatunkat bővíteni szeretnénk a számítógépes műszaki rajzoláshoz értő kollégával.

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődés és tanulási lehetőség
  • családias, segítőkész csapat
  • biztos munkáltatói háttér
  • versenyképes fizetés
  • rugalmas munkaidő beosztás

Feladatok összefoglalása:

  • előregyártott vasbeton elemek gyártmányterveinek készítése
  • monolit vasbeton szerkezetek zsaluzási és vasalási terveinek készítése

Elvárásaink a pályázókkal szemben:

  • rajzi program/programok ismerete
  • önálló munkavégzésre való törekvés
  • feladatok magas minőségben való ellátása

Előnyt jelent a pályázatok elbírálásában:

  • vasbeton tervek szerkesztésében való jártasság
  • Nemetschek program ismerete (rajzi, vasalási modul)
  • angol nyelvismeret

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal!
Orbán Tamás,
Plan 31 Mérnök Kft.
Email: orban@plan31.hu