Műszaki Back-office munkatársat

wolf-montage

A Wolf Montage Kft. budaörsi telephelyén több éves szakmai tapasztalattal, képzett, megbízható mérnökökkel, technikusokkal és szakemberekkel dolgozik. Magyar és külföldi cégeknek tervezünk ipari eszközöket, kiegészítőket, egyedi megoldásokat. Vezető mérnökünk munkájának a támogatásához keresünk Műszaki Back-office munkatársat, amely pozícióra pályakezdők és tapasztalattal rendelkezők jelentkezését egyaránt szívesen fogadjuk.

MŰSZAKI BACK-OFFICE MUNKATÁRS

Feladatok

  • Folyamatos kapcsolattartás Ügyfeleinkkel
  • Műszaki területekért felelős Kollégák munkájának aktív szakmai és adminisztratív támogatása
  • Árajánlatok előkészítése
  • Árajánlatok bekérése és beszerzési források keresése
  • Általános irodai feladatok ellátása
  • Tárgyalásokon, meetingeken való aktív részvétel
  • Megadott látványterv alapján 2D és 3D rajzok készítése
  • Műszaki projektek szakmai támogatása, szervezése

Elvárások

  • Középfokú végzettség, műszaki ismeretek (Gépészmérnök mellé keresünk munkatársat)
  • Árajánlatokhoz szükséges alapvető gazdasági ismeretek
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (angol elbeszélgetés az interjún)
  • Jó kommunikációs képesség, rugalmasság, jó megjelenés, határozottság, önálló munkavégzés, megbízhatóság, lojalitás
  • 2D és 3D tervezőprogramok ismerete (Autodesk szoftverek)
  • B kategóriás jogosítvány, és vezetési tapasztalat
  • Számítógép és internet felhasználói szintű használata
  • Elvárt szoftver ismeret: MS Office (excel, word, powerpoint), Adobe Acrobat Reader, Google Chrome és alkalmazásai, AutoCad, Inventor/Solid Edge/Solidworks

Előny

  • Grafikai szerkesztő programok használata (Adobe indesign, Adobe illustrator, Corel Draw, Photoshop)
  • IT rendszergazdai alapvető ismeretek, belső hálózatok, online tárhelyek kezelése, számítógépek telepítése, karbantartása

Mit kínálunk

  • Fiatalos, rugalmas csapat
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Szakmai támogatás
  • Fejlődési lehetőség
  • Vállalati laptop és telefon
  • Év végi juttatások
  • Bejárás támogatás

Munkavégzés helye: Budaörs (budapesti tömegközlekedéssel elérhető iroda)

Kizárólag fényképes, angol és magyar nyelvű önéletrajzzal az allas@wolfmontage.eu e-mailcímen.