Állásajánlat marketing gyakornok pozíció betöltésére

soter-allasajanlat-kep-120x160

MARKETING gyakornokokat keresünk azonnali kezdéssel!

1991 óta vagyunk jelen a piacon, a legnagyobb OKJ-s képzők között tartanak minket számon. Az OKJ-s képzések mellett intézménycsoportunk tréningekkel, informatikai képzésekkel és nyelvoktatással is foglalkozik. Nálunk megtapasztalhatod, mit jelent a piaci igények feltérképezése és az erre való gyors reagálás a képzések tekintetében.

Az alábbi weboldalon tudsz tájékozódni a különböző képzésekről, amelyeket szervezünk: www.soterline.hu.

Facebookon is megtalálsz minket: Soter-Line Oktatási Központ

A marketing gyakornok feladatai:

  • Közreműködés a marketing akcióterv elkészítésében és végrehajtásában
  • Online marketing eszközök használata (Google Adwords, Facebook, hírlevél, folyamatos web frissítés, stb.)
  • Közreműködés promóciós és kommunikációs feladatok megvalósításában
  • Kimutatások, riportok készítése
  • Kiváló szövegírási kompetenciák
  • Hírlevél írás, hírlevél szerkesztés
  • Honlapok szövegeinek frissítése
  • Cikkek írása
  • Bannerek készítése
  • Facebook alkalmazások készítése,
  • Általános marketing feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Felhasználói szintű IT ismeretek (irodai alkalmazások és egyedi ügyviteli szoftver használata)
  • Kreativitás, kezdeményezőkészség, magabiztosság és önálló munkavégzés
  • Kiváló kapcsolatteremtő készség (szóban és írásban)
  • Pozitív hozzáállás
  • Erős problémamegoldó készség, pro aktivitás
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Grafikai ismeret előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Kiváló munkavégzési körülmények fiatal, dinamikus csapatban
  • Tapasztalatszerzés, tanulási-, fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

Soter-Line Oktatási, Továbbképző és Szolgáltató Kft. 1073 Budapest, Erzsébet krt. 7.

Amennyiben érdekli az állásajánlat, fényképes önéletrajzokat és jelentkezéseket az alábbi elérhetőségre várjuk: nagy.judit@soterline.hu