Logisztikai állások

its-logistic

Cégünk, az ITS Logistics Hungary Kft. 100%-ban magyar tulajdonú, dinamikusan fejlődő légi, tengeri, közúti szállítmányozással foglalkozó, önálló vámügynökségként működő vállalat. Levelemhez rövid bemutatkozó anyagunkat csatolmányként küldöm Önöknek.

Árképzési koordinátor; területi értékesítő és légi szállítmányozási ügyintéző munkakörbe keressük elhivatott, a szállítmányozás világa iránt érdeklődő leendő kollégáinkat, akiket szívesen vezetünk be a szakmai rejtelmekbe, így pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk.

Logisztikai és szállítmányozási ügyintéző hallgatóik köréből várjuk az érdeklődőket, illetve köszönettel fogadjuk az ajánlásaikat, javaslataikat a szóban forgó pozíciók betöltésére.

Alapelvárásaink, minden munkakörre vonatkozóan:

  • szakmai végzettség – vagy folyamatban lévő tanulmányok logisztika és szállítmányozás területén
  • magabiztos angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • kiváló kommunikációs készség, ügyfélközpontúság
  • megbízható, felelősségteljes munkavégzés

Mindehhez motiváció a részünkről:

  • versenyképes fizetés
  • vonzó juttatáscsomag – cafeteria, bónusz rendszer
  • igényes, modern munkakörnyezet- és eszközök
  • céges programok, csapatépítés
  • folyamatos fejlődési lehetőség, képzések

Munkavégzés helye: Vecsés, Almáskert Logisztikai ParkMunkavégzés kezdete: azonnal
Jelentkezés: renata.oszlanszky@itslogistics.hu