Közbeszerzési szakértő

kozbesz-logo

FELADATOK:

  • közbeszerzési dokumentumok ellenőrzése, minőségbiztosítás, szabályossági ellenőrzés
  •  közbeszerzési eljárások bonyolításában való közreműködés, illetve önálló bonyolítás

ELVÁRÁSOK:

  • közbeszerzési eljárások bonyolításában vagy közbeszerzési ellenőrzésben szerzett releváns tapasztalat
  • közbeszerzési jog alapos ismerete
  • nagy teherbírás, precizitás
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete (Excel, Word, stb.)

ELŐNYT JELENT:

  • jogi végzettség
  • közbeszerzési referensi végzettség
  • 2 évet meghaladó közbeszerzési gyakorlat ajánlatkérői oldalon
  • közbeszerzési ellenőrzésben szerzett releváns tapasztalat
  • angol nyelv társalgási szintű ismerete (szóban és írásban)

JUTTATÁSOK, AJÁNLAT:

  • versenyképes fizetés
  • rugalmas munkavégzés
  • szakmai fejlődés támogatása

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • legalább 1 éves közbeszerzési tapasztalat

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Adminisztráció, Asszisztens
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Részmunkaidő

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Távmunka.

Kérem, hogy a fényképes szakmai önéletrajzaikat a kozbesz.auditor@gmail.com e-mail címre szíveskedjenek megküldeni!