Korrektor

mucius-logo

A Mucius Scaevola Kft. korrektor munkakörbe keres új munkatársat!

A rád váró feladatok:

  • grafikai tervek és kéziratok összehasonlító ellenőrzése
  • egyéb: általános irodai és adminisztratív feladatok ellátása, irat- és dokumentumkezelés, szkennelés

Amire szükséged lesz ahhoz, hogy a csapat tagja légy és jól tudd ellátni a munkád:

  • szakmai tapasztalat szövegellenőrzés területén
  • jó helyesírási készség
  • ne ijedj meg a monoton munkavégzéstől: mindig vannak új ismeretek, de ez nem kreatív munka
  • elengedhetetlen a koncentrációs készség és a precizitás
  • előnyt jelent a cirill betűk ismerete

A sikeres állásinterjút követően otthoni próbamunkát küldünk ki, ami alapján el lehet dönteni, hogy minden megfelel-e a további együttműködéshez. Ha a legjobbak között vagy, várunk a fizetett próbanapokra, ezt követően pedig remélhetőleg hosszú távon is együtt fogunk dolgozni!

Munkavégzés helye: 1107 Budapest, Fogadó utca 3., későbbiekben: 1106 Budapest, Maglódi út 6.

Munkakezdés időpontja: azonnal

Munkaidő: napi 6 óra

  • az alábbi e-mail címen: allas@mucius.hu
  • egyoldalas, fényképes, szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel PDF formátumban
  • fizetési igény megjelölésével
  • az e-mail tárgyában tüntessétek fel, hogy “korrektor”