Ingatlanértékesítő

othon-kulcs

DÜBÖRÖG AZ INGATLANPIAC?

Jól látod. De ne csak a partvonalról nézd!
Használd ki, építs karriert nálunk!

Ingatlanértékesítő munkatársat keresünk budapesti ingatlanértékesítő hálózatunkba, aki:

  • tapasztalattal rendelkezik vagy kezdő, de különösen elhivatott, képes lesz magas színvonalon dolgozni
  • rendelkezik szolgáltatási vagy értékesítési tapasztalattal
  • ami a legfontosabb: tud az ügyfelekkel úgy bánni, hogy úgy érezzék, mintha ők lennének az egyetlen ügyfelei

Főbb feladatok:

  • Ingatlanok, új vevők és befektetők felkutatása
  • Ingatlanok megbízásba vétele, bemutatása, az ehhez kapcsolódó szervezési és adminisztrációs feladatok végzése, az adatbázis napi szintű aktualizálása
  • Adás-vétel folyamatának előkészítése
  • Vevőkkel, befektetőkkel való kapcsolattartás
  • Ügyfél elégedettség biztosítása, a magas minőségi elvárások alapján
  • Ügyfélkapcsolatok ápolása az üzleti fázisnak megfelelően
  • Az ingatlanok eladását támogató marketingtevékenység elvégzése
  • Értékesítési célok elérése heti, havi szinten az elvárt eredmények biztosítása érdekében
  • Rendszeres visszacsatolás a közvetlen vezetőnek.

Amit kínálunk:

  • Teljes irodai infrastruktúra, professzionális munkakörülmények, kedvező parkolási lehetőséggel
  • Gyakorlati alapokra és személyes tapasztalatokra helyezett képzési rendszer
  • Stabil vezetői, tulajdonosi háttér és csapat
  • Kiemelkedő, európai szintű jutalék alapú jövedelmi rendszer
  • Személyre szabott marketingtámogatás
  • Előrelépési lehetőség (vezetői vagy partneri/iroda tulajdonosi pozíció)

Kik vagyunk?

Az Otthonkulcs ingatlaniroda a partnercégekkel, köztük az ország legnagyobb hitelközvetítőjével karöltve hozta létre cégcsoportját. Hisszük, hogy a magyar ingatlanközvetítés piacán páratlanok vagyunk abban, ahogy munkatársainkat támogatjuk karrierjük építésében. Olyan szakmai, etikai és működési feltételek teremtünk számukra, amelyben mindenki megtalálhatja a számára legmotiválóbb célt, egzisztenciát és életpályát. Itt mindenki egy elit csapat tagjának érezheti magát. A cég tulajdonosai összességében több évtizedes szakmai tapasztalattal rendelkeznek. Pontosan tudják, hogy mire van szüksége az ügyfeleinknek és kollégáinknak, hiszen sok ezer ingatlan sikeres értékesítése és több tízmilliárd forint hitel kihelyezése áll a hátuk mögött. Ez a siker azonban legalább ennyire köszönhető a lelkes és elhivatott munkatársaknak is. Közéjük várjuk most újak jelentkezését. Talán pont téged… Érdekel? Szeretnél te is részesülni az ingatlanpiac adta lehetőségekből? Sikerre, elismerésre, és magas jövedelemre vágysz?

ingatlan-ertekesito-idx

Jelentkezésedet, fényképes
Önéletrajzzal az alábbi címre várjuk:
office@otthonkulcs.hu
06 20 272 1115