Grafikus állás

mucius-logo

A Mucius Scaevola Kft. grafikus munkakörbe keres munkatársat. Ismerkedj meg velünk a kéthetes, fizetett próbanapok alatt, és ha kölcsönös a szimpátia, dolgozz nálunk hosszútávon!

A rád váró feladatok:

  • csomagolás grafikák tervezése arculati kézikönyv alapján, gyógyszeripari területen
  • ügyfelekkel való kommunikáció
  • különféle vállalkozások offline grafikai anyagainak elkészítése

Amire neked lesz szükséged:

  • programismeret: InDesign, Illustrator, Photoshop, előny: MAC-es környezetben
  • tördelési alapismeretek
  • kreativitás
  • problémamegoldó készség
  • terhelhetőség
  • csapatmunka
  • önálló munkavégzés
  • angol nyelvismeret középszinten
  • munkatapasztalat nem szükséges
  • előny: nyomdai előkészítésben való jártasság

Munkavégzés helye: 1103 Budapest, Gyömrői út 4/A; 1106 Budapest, Maglódi út 6.

Munkakezdés időpontja: azonnal

Munkaidő: napi 6 óra

Várjuk jelentkezésed:

  • az alábbi e-mail címen: allas@mucius.hu
  • egyoldalas, fényképes, szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel PDF formátumban
  • fizetési igény megjelölésével
  • portfólió szükséges
  • az e-mail tárgyában tüntessétek fel, hogy “grafikus”