General ledger könyvelő

air-france-klm

Beszél angolul és franciául? Szeretne könyvelési tapasztalatot szerezni egy nagy múltú légitársaság, az Air France/KLM budapesti irodájában? Számviteli tanulmányokat folytatott és már tapasztalata is ezen a területen?
Jelentkezzen general ledger – főkönyvi könyvelő pozícióba!

Feladatok:

  • Aktív és passzív időbeli elhatárolások lekönyvelése
  • Bérjellegű költségek lekönyvelése, valamint a bérhez kapcsolódó főkönyvi számlák ellenőrzése havi szinten
  • ÁFA bevallás lekönyvelése a külföldi főkönyvelőktől kapott információk alapján
  • Társosztályok számlázása és kapcsolattartás a társosztályokkal napi szinten angol- és francia nyelven
  • Havi zárásban való részvétel

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Középfokú angol és francia nyelvtudás
  • Analitikus gondolkodás

A munkakör betöltéséhez előnyt jelent:

  • OKJ-s pénzügy-számviteli végzettség vagy számvitel szakirányon szerzett diploma

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, támogató légkör
  • Stabil munkahely, rugalmas időbeosztás
  • Próbaidő után cafeteria, évente kétszer bónusz
  • Nyelvtanulási lehetőség, folyamatos fejlődési lehetőség

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.
További infó és jelentkezés: a julia.vass@manpowergroup.hu email címen.