Beszerzési asszisztens

bortarsasag-log-160x160

Hosszú évek óta értékesítünk borokat, szeretjük és hiszünk abban, amit csinálunk.  Hogyan dolgozunk? Kortárs munkakörnyezetben, családias, vidám légkörben, folyamatosan fejlesztve a tudásunkat. Figyelünk egymásra és arra, hogy munka után is jól érezzük magunkat együtt. Közösen futunk, kirándulunk a borászainkhoz és sok jó bort kóstolunk. Mindezek eredményeként Szerethető munkahely elismerést kaptunk.

XI. kerületi, Kőérberki úti irodánkba, teljes munkaidőbe keresünk olyan nagy munkabírású, motivált, csapatjátékos kollégát, aki mindennapi munkájával asszisztensként támogatja a Bortársaság bor beszerzését.

Az új kolléga feladatai:

  • új termékek (cikk kartonok) létrehozása vállaltirányítási rendszerünkben, árak beállítása
  • borászatainktól a szükséges engedélyek, adatlapok beszerzése, ezek adatbázisának karbantartása
  • a Bortársasághoz érkező borok csomagolásának ellenőrzése az engedélyek alapján, borlisták, árlisták karbantartása, ellenőrzése, vonalkód tartományok kezelése
  • szükség esetén a meglévő adatokból xls listák szakszerű és gyors összeállítása, karbantartása

A munkakör betöltésének feltétele a minimum középfokú végzettség, alapszintű angol nyelvtudás és az Office programok (különösen Excel) ismerete.

Előnyt jelent a felvételnél a jövedéki végzettség, vagy jövedéki ügyintézésben szerzett szakmai tapasztalat.

Szorgos és motivált beszerzési csapatunkban kiváló borászok boraival foglalkozhatsz, jó társaságban dolgozhatsz.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol – Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület