Adókönyvelő

ot-industries-160x160

A világszínvonalú szakértelem találkozóhelyeAz OT INDUSTRIES – korábban OLAJTERV Csoport – komplex ipari megoldásokat nyújtó EPC fókuszú vállalatcsoport. Közel 1000 munkatársunkkal és több, mint 70 éves tapasztalatunkkal meghatározó szereplői vagyunk a hazai és a közép-kelet-európai olaj- és gáziparnak, vegyiparnak, valamint az energetika szektornak. Fő profilunk az EPC projektmegvalósítás (tervezés, beszerzés, kivitelezés).

Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk új munkatársat:

Adókönyvelő

Feladatok:

  • Adóbevallások elkészítése, az adók könyvelése
  • Az összes adónem teljes körű felügyelete
  • Adózási analitikák és főkönyv egyezőségének biztosítása
  • A helyi adózással kapcsolatos bevallások, bejelentések, adófizetések, egyeztetések rendezése
  • Adójogszabályok folyamatos nyomon követése

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelő végzettség
  • Hasonló területen szerzett 1-3 éves gyakorlat
  • Önálló munkavégzés, precizitás, felelősségtudat
  • Csapatmunkára való képesség, terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (Gazdasági végzettség)
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • SAP ismeret és gyakorlat
  • Nyitottság az adótanácsadói végzettség későbbi megszerzése iránt

Amit kínálunk:

  • Fejlődési lehetőség
  • Motiváló munkahelyi környezet és juttatási csomag

Várjuk jelentkezését a karrier@otindustries.hu e-mail címen, fényképes önéletrajzzal, a pozíció és a fizetési igény megjelölésével